Kaunas
+370 67147143
+37067147143
24 h

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

 

Mes, MB Vakanza, gerbiame Jūsų privatumą ir įsipareigojame saugoti jį, laikydamiesi šios Privatumo politikos. Šioje Privatumo politikoje rasite informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami MB Vakanza priklausančią Interneto svetainę www.carrental24.lt sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. 

 

MB Vakanza (duomenų valdytojas) tvarko Jūsų asmens duomenis: vardą, pavardę, adresą, vairuotojo pažymėjimo ir asmens tapatybės dokumento tipą, numerį, išdavimo vietą, asmens kodą arba gimimo datą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, mokėjimo kortelės numerį, tipą, galiojimą (mėnuo/metai), vairuotojo pažymėjimo kopiją, transporto priemonės rezervacijos duomenis, Jūsų pateiktus atliekant rezervaciją, Jūsų atsiliepimus apie suteiktas paslaugas, kai
pasidalinate šia informacija. Siekiant užtikrinti mums priklausančio ar mūsų valdomo turto saugumą, sąžiningą bei tinkamą naudojimąsi mūsų paslaugomis, išnuomotose transporto priemonėse įrengti GPS siųstuvai, kurių dėka mums gali būti teikiami duomenys apie Jums išnuomotos transporto priemonės buvimo vietą, maršrutą ir nuvažiuotą atstumą nuomos sutarties galiojimo laikotarpiu.

 

Kokius asmens duomenis tvarkome ir kodėl?

Mūsų tinklapyje www.carrental24.lt rezervuodami automobilį, pateikiate savo asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, el. paštą, gyvenamąją vietą ir kt). Jūsų pateiktus duomenis teisėtai tvarkome ir naudojame Jūsų automobilio nuomos užsakymo įvykdymui, elektroniniam automobilio rezervacijos patvirtinimui išsiųsti, sutarties su Jumis sudarymui, sąskaitų dėl paslaugų, žalos, baudų, administracinių mokesčių išrašymui,  užklausų, prašymų ir skundų nagrinėjimui, siekiant atgauti klientų įsiskolinimus bei apsaugoti mums priklausantį ir (ar) mūsų valdomą turtą teisėtų interesų pagrindu bei paslaugų teikimo kokybės gerinimo tikslais. Pateikdami asmens duomenis, patvirtinate, kad jie yra tikslūs ir teisingi. Pastebėję netikslumų, nedelsiant juos ištaisykite.

 

Kaip mes renkame informaciją apie Jus?

Jūsų asmens duomenis gauname, kai pateikiate juos elektroniniu būdu, susisiekę su mumis ar užpildę užklausos formą.

 

Kam galime atskleisti Jūsų asmens duomenis?

MB Vakanza neteikia asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais Lietuvos Respublikoje veikiantiems teismams, teisėsaugos institucijoms, kitiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims. Tais atvejais, kai tai būtina tam, kad galėtume vykdyti transporto priemonės nuomos sutartį, Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti IT, programinės įrangos priežiūros, draudimo paslaugas teikiančioms įmonėms ar asmenims, tarpininkavimo įmonėms, brokeriams, partneriams, kurių tinklalapiuose atlikta rezervacija, užsakomos papildomos paslaugos, mokėjimų paslaugų teikėjams, finansinėms institucijoms, kitoms įmonėms ar asmenims, kai asmens duomenis būtina tam, kad su Jumis sudaryta sutartis būtų tinkamai vykdoma. Tais atvejais, kai siekiame apginti savo teisėtus interesus saugodami savo turtą, Jūsų vairuotojo pažymėjimo kopiją galime perduoti teisėsaugos ir kitoms valstybinėms institucijoms. Tais atvejais, kai siekiame įgyvendinti mūsų teisėtą interesą pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus, kylančius iš su Jumis sudarytos sutarties, Jūsų duomenys taip pat gali būti perduoti skolų administravimo ir išieškojimo paslaugas teikiantiems subjektams.

 

Asmens duomenų apsauga

Su Jūsų asmens duomenimis elgiamės atsakingai. Duomenys laikomi saugiai ir yra prieinami ribotam asmenų skaičiui. Visi surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įmonės darbuotojai raštiškai įsipareigoję neatskleisti trečiosioms šalims ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie klientus ar interneto svetainės lankytojus.

Privatumo politikos pakeitimai

Pasiliekame teisę keisti ar papildyti Privatumo politikos taisykles, apie tai pranešdami šioje automobilių nuomos rezervacinėje sistemoje www.carrental24.lt. Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje dienos. Jei po taisyklių pakeitimų toliau naudojatės svetainės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su minėtais pakeitimais.

 

Asmens duomenų saugojimo terminai.

Mes saugosime Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai.

 

Baigiamosios nuostatos

Iškilę nesutarimai dėl numatytų taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, toliau klausimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.  

 

Kontaktinė informacija

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]

 


 

 

 

 

Vakanza Car Rental ® 2018